حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اختلاف میان نمایندگان به ضرر شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت خواهد بود

imam ali safi 13 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اختلاف میان نمایندگان به ضرر شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت خواهد بود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی بر همراهی و همچنین همدلی سه نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و همچنین گفت: در صورتی که خدای ناکرده اختلافی باشد ضرر آن هم به شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت می‌رسد. لذا با توافق و همچنین با هماهنگی در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دینی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی وظیفه سنگین خود را ایفا کنید.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار دوتن از منتخبان شهروندان و مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت مهمّ شهرستان مقدس قم و همچنین سابقه درخشان آن هم در طول تاریخ اظهار کرد: قم یکی از مراکز مهم مذهبی و همچنین علمی می‌باشد که شامل سوابق خیلی زیاد روشن، حساس و همچنین درخشان می باشد. آن شهرستان با شهرهای دیگر کاملاً تفاوت دارد که امتیازات علمی و همچنین مذهبی ، عشق وعلاقه شهروندان و مردم شهر آن هم به اهل بیت علیهم السلام در طول تاریخ، آن شهرستان را ممتاز نموده می باشد.

او، نمایندگان قم را نماینده ارزش‌ها معرّفی کرده و همچنین افزود: خدمت به آن شهرستان و همچنین شهروندان و مردم شهر آن هم ارزش خیلی زیاد بسیاری دارد، و همچنین مسئولیت‌پذیری در آن شهرستان خیلی زیاد سنگین می باشد. اکنون که تو از قم به مجلس راه یافته‌اید، بدانید که نماینده قم، بایستی و حتما نماینده ارزش‌ها و همچنین اصول اسلام و همچنین مدافع واقعی دین و همچنین احکام باشد.

آیت الله صافی گلپایگانی گفتن کرد: نمایندگان شهرستان ها هم بایستی و حتما تو را به عنوان یک نماینده ارزشی و همچنین پشتیبان شریعت و همچنین حامی شهروندان و مردم شهر مستضعف و همچنین محروم بدانند، که با رفتار و همچنین اخلاق خوب تو آن مهم در آنجا محقّق خواهد گردید.

او در قسمت غیره ای از توصیه‌های خود به منتخبان شهروندان و مردم شهر قم گفتن داشت: حقیر از مطالبی که تو تذکّر دادید خوشحال شدم و همچنین دعا می‌کنم که در انجام آن هم موفّق باشید، البته مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که سه نماینده محترم قم با هم همکاری کامل داشته و همچنین تنها و فقط اعتلای کشور و همچنین خدمت به شهروندان و مردم شهر را در نظر داشته باشند. در صورتی که خدای ناکرده اختلافی باشد ضرر آن هم به شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت می‌رسد. لذا با توافق و همچنین با هماهنگی در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دینی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی وظیفه سنگین خود را ایفا کنید.

آن مرجع تقلید در پایان با مسألت توفیق جهت نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آن فرصتی که جهت تو فراهم شده می باشد خیلی زیاد مغتنم و همچنین با ارزش می باشد و همچنین از آن هم بایستی و حتما کمال بهره بری و استفاده را جهت ترقّی و همچنین رشد کشور و همچنین خدمت به شهروندان و مردم شهر و همچنین رفع معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی آنان نمود.  ان شاء الله تعالی در جلب رضایت حضرت ولیّ عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف دائما موفق باشید.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اختلاف میان نمایندگان به ضرر شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت خواهد بود در تاریخ ۹ March 2016 | 12:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn