حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اختلاف میان نمایندگان به ضرر شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت خواهد بود

imam ali safi 13 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اختلاف میان نمایندگان به ضرر شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت خواهد بود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی بر همراهی و همچنین همدلی سه نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و همچنین گفت: در صورتی که خدای ناکرده اختلافی باشد ضرر آن هم به شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت می‌رسد. لذا با توافق و همچنین با هماهنگی در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دینی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی وظیفه سنگین خود را ایفا کنید.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار دوتن از منتخبان شهروندان و مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت مهمّ شهرستان مقدس قم و همچنین سابقه درخشان آن هم در طول تاریخ اظهار کرد: قم یکی از مراکز مهم مذهبی و همچنین علمی می‌باشد که شامل سوابق خیلی زیاد روشن، حساس و همچنین درخشان می باشد. آن شهرستان با شهرهای دیگر کاملاً تفاوت دارد که امتیازات علمی و همچنین مذهبی ، عشق وعلاقه شهروندان و مردم شهر آن هم به اهل بیت علیهم السلام در طول تاریخ، آن شهرستان را ممتاز نموده می باشد.

او، نمایندگان قم را نماینده ارزش‌ها معرّفی کرده و همچنین افزود: خدمت به آن شهرستان و همچنین شهروندان و مردم شهر آن هم ارزش خیلی زیاد بسیاری دارد، و همچنین مسئولیت‌پذیری در آن شهرستان خیلی زیاد سنگین می باشد. اکنون که تو از قم به مجلس راه یافته‌اید، بدانید که نماینده قم، بایستی و حتما نماینده ارزش‌ها و همچنین اصول اسلام و همچنین مدافع واقعی دین و همچنین احکام باشد.

آیت الله صافی گلپایگانی گفتن کرد: نمایندگان شهرستان ها هم بایستی و حتما تو را به عنوان یک نماینده ارزشی و همچنین پشتیبان شریعت و همچنین حامی شهروندان و مردم شهر مستضعف و همچنین محروم بدانند، که با رفتار و همچنین اخلاق خوب تو آن مهم در آنجا محقّق خواهد گردید.

او در قسمت غیره ای از توصیه‌های خود به منتخبان شهروندان و مردم شهر قم گفتن داشت: حقیر از مطالبی که تو تذکّر دادید خوشحال شدم و همچنین دعا می‌کنم که در انجام آن هم موفّق باشید، البته مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که سه نماینده محترم قم با هم همکاری کامل داشته و همچنین تنها و فقط اعتلای کشور و همچنین خدمت به شهروندان و مردم شهر را در نظر داشته باشند. در صورتی که خدای ناکرده اختلافی باشد ضرر آن هم به شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت می‌رسد. لذا با توافق و همچنین با هماهنگی در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دینی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی وظیفه سنگین خود را ایفا کنید.

آن مرجع تقلید در پایان با مسألت توفیق جهت نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آن فرصتی که جهت تو فراهم شده می باشد خیلی زیاد مغتنم و همچنین با ارزش می باشد و همچنین از آن هم بایستی و حتما کمال بهره بری و استفاده را جهت ترقّی و همچنین رشد کشور و همچنین خدمت به شهروندان و مردم شهر و همچنین رفع معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی آنان نمود.  ان شاء الله تعالی در جلب رضایت حضرت ولیّ عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف دائما موفق باشید.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اختلاف میان نمایندگان به ضرر شهروندان و مردم شهر و همچنین مملکت خواهد بود در تاریخ ۹ March 2016 | 12:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان