حضرت آیت الله جوادی آملی: معارف بلند اسلام بایستی و حتما از طریق رسانه های دیجیتال به جهان منتقل می شود/ بشر تشنه حرف صدق از گوینده صادق می باشد

آیت الله جوادی آملی حضرت آیت الله جوادی آملی: معارف بلند اسلام بایستی و حتما از طریق رسانه های دیجیتال به جهان منتقل می شود/ بشر تشنه حرف صدق از گوینده صادق می باشد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: از طریق رسانه های دیجیتال بایستی و حتما منابع غنی و همچنین معارف بلند اسلام را به اقصی نقاط جهان منتقل کنیم.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار دکتر مرتضی موسویان ریاست مرکز فن‌آوری اطلاعات و همچنین رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی و همچنین  مهندس مهدی افراسیابی مدیر شبکه ملی فرهنگ در رسانه‌های دیجیتال اظهار داشت: فضای مجازی در صورتی که وسیله و همچنین ابزار انتقال واقعیت و حقیقت باشد دیگر مجاز نیست بلکه خود تغییر پیدا کردن به واقعیت و حقیقت خواهد شد بایستی و حتما آن نقطه را توجه داشت که «سیم» واقعیت و حقیقت نیست تا «بی سیم» مجاز شمرده می شود.

او ادامه داد: انسان در جهان خلقت جایگاهی خیلی زیاد بالاتر از حتی شمس و همچنین قمر دارد چه رسد به اینگونه ابزارهایی که به شبیه سازی جهان و همچنین انسان می پردازد؛ انسان موجودی ابدی می باشد که طبق فرموده قرآن به خداوند متصل می باشد.

آیت الله جوادی آملی با تاکید بر بهره بری و استفاده از رسانه های دیجیتال در راستای نشر معارف وحیانی گفت: منابع غنی و همچنین معارف بلندی که در اختیار ماست آن توانمندی را به ما داده که از طریق آن ابزار بتوانیم آن فضایل را به اقصی نقاط جهان منتقل کنیم.

او با گفتن آن مطلب که “بشر تشنه حرف صدق از گوینده صادق می باشد” اذعان کرد: همانطور که دستگاه گوارش بدن انسان غذای مسموم را نمی پذیرد و همچنین آن هم را بالا می آورد، فطرت ما نیز دروغ، تظاهر، فریب و همچنین خیانت را نمی پذیرد چراکه با فطرت درونی انسان سازگار نیست.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله جوادی آملی: معارف بلند اسلام بایستی و حتما از طریق رسانه های دیجیتال به جهان منتقل می شود/ بشر تشنه حرف صدق از گوینده صادق می باشد در تاریخ ۴ March 2016 | 9:32 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان