حجت‌الاسلام علوی در بیست‌وسومین سالروز تأسیس کانون‌های مساجد امروز مرزبانی از مرزهای عقیده فراتر از واجب کفایی می باشد/نسل جوون را با عقلانیت و همچنین هوشمندی به اسلام پیوند بزنیم

حجت‌الاسلام علوی در بیست‌وسومین سالروز تأسیس کانون‌های مساجد امروز مرزبانی از مرزهای عقیده فراتر از واجب کفایی می باشد/نسل جوون را با عقلانیت و همچنین هوشمندی به اسلام پیوند بزنیم

|حجت‌الاسلام علوی در بیست‌وسومین سالروز تأسیس کانون‌های مساجد امروز مرزبانی از مرزهای عقیده فراتر از واجب کفایی می باشد/نسل جوون را با عقلانیت و همچنین هوشمندی به اسلام پیوند بزنیم از مسیح داراب|

صدای شیعه: مراسم بزرگداشت بیست‌و همچنین سومین سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات و همچنین رابطان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بعد از ظهر سه‌شنبه ۱۸ اسفندماه در نهاد حج و همچنین زیارت برگزار شد.

حجت‌الاسلام علوی در ابتدا گفت: اکنون که از عرصه سربازی گمنام امام و پیشوا زمان(عج) در میان جمع تو سربازان گمنام عرصه فرهنگ شرفیاب شدم احساس کردم که مرزی بین آن دو نوع سربازی وجود ندارد و همچنین تو سربازان عرصه فرهنگ، دلسوزانه تلاش می‌کنید تا کاری اثرگذار در کانون فرهنگی انجام دهید.

او همچنین اظهار داشت: انصافاً کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کار بزرگی انجام می‌دهند، زیرا کار تو با عشق همراه می باشد که رضای خداوند تبارک و تعالی را دنبال می‌کنید. از آن رو  هنگام و زمانی که انسان جهت رضای خداوند تبارک و تعالی کار کند به آرامشی دست می‌یابد که چیزی با قابل قیاس نیست.

* جهت عبادت بایستی و حتما استرس از جامعه گرفته می شود تا انسان‌ها به عبودیت پروردگار بپردازند

وزیر اطلاعات تصریح کرد: اسلام به رشد جسم و همچنین روح انسان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کند و همچنین در مقابله با دشمن اسلامی که چنین جامع می باشد بایستی و حتما سنگر آن هم نیز مسجد باشد. لذا تو کانون‌ها فرهنگی مساجد نبض تپنده مسجد را در راستای روح عبودیت زنده نگه داشتید و همچنین در فرهنگ قرآنی ما آنچه سبب عبودیت می‌می شود اقتصاد شکوفا و همچنین امنیت پایدار می باشد.
او همچنین با گفتن آنکه وظیفه مسئولان نظام می باشد که چرخ اقتصاد را در برابر ضربه بیگانگان، مقاوم شکل داده و همچنین مسئولان امنیتی و همچنین اطلاعاتی کشور نیز امنیت شهروندان و مردم شهر را تامین کنند که عرصه عبودیت به سرانجام خود برسد، گفت: جهت عبادت بایستی و حتما استرس از جامعه گرفته می شود تا انسان‌ها به عبودیت پروردگار بپردازند.
علوی ادامه داد: تو مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آن مسئولیت را به دوش می‌کشید بنابراین دو مجموعه وزارت اطلاعات و همچنین کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مکمل یکدیگر خواهند بود و همچنین ما افتخار داریم که خدمتگزار تو باشیم.
او همچنین با اشاره به آنکه کار فرهنگی در بیانات ائمه معصومین(ع) از جایگاه خیلی زیاد ارزشمندی برخوردار می باشد، گفت: خداوند هدایت انسان‌ها را شامل مسائل واجب معرفی کرده می باشد؛ خداوند به پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله خود امر می‌کند که همراه با حکمت آنها را هدایت کند، انسان‌های دچار غفلت را بیدار کرده و همچنین آنها را همراه با بصیرت به راه درست هدایت کند.

* امروز مرزبانی از مرزهای عقیده و همچنین ایمان از مرز واجب کفایی قبل و همچنین به واجب عینی جهت همه ما رسیده می باشد
علوی گفت: سرمایه علما آیات الهی و همچنین سخنان معصومین(ع) می باشد، چراکه شهروندان و مردم شهر عاشق روایات ائمه اطهار علیهم‌السلام خواهند بود و همچنین ما بایستی و حتما آن مسأله را در منبرهای خود افزایش داده و همچنین گفتن خود را با درخشش بیانات ائمه معصومین(ع) نورانی کنیم.
علوی خاطرنشان کرد: امروز مرزبانی از مرزهای عقیده و همچنین ایمان از مرز واجب کفایی قبل و همچنین به واجب عینی جهت همه ما رسیده می باشد چرا که خطرات سنگینی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن، ایمان و همچنین اندیشه جامعه ایمانی ما را تهدید می‌کند.
او همچنین با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر جذب حداکثری عنوان کرد: اقدامات فرهنگی بر عهده همه ما طلاب و همچنین تو کانون های مساجد می باشد که راهبرد جذب حداکثری داشته باشیم، امام و پیشوا صادق(ع) می‌فرمایند: علمای شیعه سنگربانان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین عقیده شیعه خواهند بود و همچنین از آنکه ابلیس بر آنها مسلح می شود شیعه را محافظت می‌کنند.
وزیر اطلاعات اظهار داشت: امروز بایستی و حتما در عرصه جنگ نرم، سنگرهای جهاد را با عقلانیت و همچنین هوشمندی با جاذبه و همچنین نه دافعه، با اقناع، نسل جوون را با اسلام پیوند داده و همچنین آنها را با گنج عظیم اهل بیت(ع) آشنا کنیم تا بیمه می شود و همچنین ویروس های ابلیسی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین اندیشه جوانان را تحت تأثیر قرار ندهند.
او همچنین گفت: اخلاق به عنوان تکلیف جهت ما مطرح شده می باشد انسان‌ها مستلزم و نیاز به نقشه راه دارند و همچنین آن نقشه هم بایستی و حتما منطبق با نیازهای انسان باشد بنابراین با شناخت آن نیازها از روزنه معارف الهی کار تبلیغ را انجام دهیم. در واقع، تبلیغ سنگربانی مرزبانان عقیده جامعه می باشد که در صورتی که منطبق با سلایق اشخاص نباشد آسیب‌پذیری فرهنگ ما در آن باره، امری جدی خواهد بود می باشد که مقام معظم رهبری نیز بارها نسبت به آن هم هشدار دادند چراکه ما با دشمنی روبرو هستیم که به همه چیز مجهز می باشد.

منبع: فارس

انتهای پیام

حجت‌الاسلام علوی در بیست‌وسومین سالروز تأسیس کانون‌های مساجد امروز مرزبانی از مرزهای عقیده فراتر از واجب کفایی می باشد/نسل جوون را با عقلانیت و همچنین هوشمندی به اسلام پیوند بزنیم در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان