ثبت کارخانه درقاره اروپایی

GermanyCompanyRegistrationLogo 300x150 fa ثبت کارخانه درقاره اروپایی

ثبت شرکت

هر چند که تخصص ما ثبت شرکت و راه اندازی کسب کار در کشورهای آلمان و ایتالیا است ولی امکان ثبت کمپانی را در کلیه کشورهای اروپایی برای مشتریان تقبل می نماییم. شرکـت گسترش تجارت بین الملل، کلیه امور ارتباط به ثبت مجموعه را در کشورهای آلمان ایتالیا بعهده گرفته از همه پتانسیل های مشاوره ای وسائل های برای راه اندازی مجموعه فوق به مشتریان کمک خواهد نمود.

بسته به قوانین هر یک از کشورهای آلمان ایتالیا، ثبت مجموعه در امتداد آن، فرصت ها و مزیت های وابسته به تاسیس مجموعه ، در کشور مورد نظر کمی متغیر است. لذا لازم است از شرایط حاکم بر دو کشور بصورت جداگانه مطلع گردید.

چنانچه مایل به ثبت شرکـت در آلمان می باشید،طیف وسیع ی از مورد ها را جهت گزینش پیش رو دارید. شما می توانید محتاط عمل بکنید و با دفتر فروش انفرادی همراه با دفتر پشتیبانی شروع کنید. همچنین می توانید بدون داشتن سرمایه خیلی مجموعه را احداث بکنید . یا حتی می توانید کسب کار واقعی در آلمان داشته باشید. شرکت گسترش تجارت بین الملل، هر نوع شرکت ی را که مایل باشید جهت شما ثبت می نماید .

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که تمایل ب حضـور در بازار بین المللی آلمان را دارند می توانند بطور رسمی مالک کمپانی در آلمان گردند. از خصوصیات ی بارز شرکـت آلمانی این است که نیاز به سهامدار آلمانی نیست متقاضی می تواند مالکیت تمام سهام مجموعه را داشته باشد . اصولا ویژگی ها ی ثبت مجموعه در آلمان به ترتیب ذیل است :

مالکیت ۱۰۰ در ۱۰۰ سهام مجموعه
برخورداری از فرصتهای کسب کار فراوان
شرکـت در مناقصات و مزایدات بین المللی
امکان تجارت با کل جهان بدون هیچ نوع محدودیتی
امکان افتتاح حساب بانکی بدون مالیات در دیگر کشور ها
امکان دریافت اقامت جهت مدیر علت شرکت بهمراه خانواده
(با ثبت شرکت در آلمان سهامداران شرکت از ویزای تجاری مولتی ( شینگن ) جهت ۲۷ کشور اروپایی برخوردار خواهند شد).
تولید کالاها تحت لیسانس شرکـت آلمانی خود در ایران یا دیگر کشور ها مثل چین فروش در جهان حتی در کشور آلمان
بدست آوردن اعتبار شغلی برای تجارت با مجموعه های آلمانی و غیر آلمانی
امکان دریافت وام های تجاری با کارمزد حداکثر ۴ در صد سالیانه

با توجه به قوانین مهاجرت کشور آلمان ، دریافت اقامت فرد متقاضی ( مجرد یا متاهل همراه با خانواده همسر کلیه فرزندان مجرد زیر ۱۸ سال) از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت تجاری میسر است .
قانون شرایط اقامت مشروحه ذیل یک شرایط استثنایی و مزمان ی است و دولت آلمان معین نکرده است که تا چه این روند اعتبار دارد. ولی در صورت تشکیل پرونده متقاضی چنانچه دولت آلمان قانون شرایط اقامت را متوقف نماید، حاوی پرونده های جاری متقاضیان نخواهد شد. ( عطف به ماسبق نمی شود ) همچنین متاسفانه هر روز با توجه به حساسیت های موجود برای متقاضیان ایرانی شرایط توجیه کردن سازمانهای ذیریط جهت موافقت اقامت، سخت تر شده بدیهی است وکلای حقوقی شرکـت میبایست در صورت درخواست متقاضی در اسرع عمل نمایند. لذا لازم است متقاضی نیز در این خصوص زود تصمیم گیری نماید.
از نظر قانونی چند شرط مهم زیر برای تقاضای درخواست اقامت کشور آلمان ضروری و ضروری است :
متقاضی میبایست با ارائه مدرک معتبر ( نامه رسمی بانک از هر کشور ایران یا غیره ) ثابت نماید که دارای سرمایه نقدی حداقل بمیزان ۲۵۰٫۰۰۰ یورو است . لازم به شرح است که احتیاج به انتقال هیچ سرمایه ای به آلمان نیست و تنها جنبه اطمینان دولت آلمان جهت تامین نرخ های آتی متقاضی خانواده اش است .
نکته: چنانچه چنانچه پول نقد به طریقی که در بالا ذکر شد موجود نباشد میتوان ارزش زمین یا خانه که سند یا قسمت ی از سند بنام متقاضی باشد از طریق کارشناس دادگستری ارزش گذاری شود ( ترجمه رسمی ) کفایت می نماید .
ارائه طرح و پروگرام تجاری یا صنعتی ( Business Plan ) قابل قبول ، سودآور قابل اجرا در کشور آلمان ( در این زمینه شرکـت گسترش تجارت بین الملل، بوسیله متخصصین رسمی آلمانی خود، شما را ببهتر ی یاری می نماید و این وهله جزء تعهدات این شرکـت است . ). آشنایی پایه زبان خارجی مثل انگلیسی، آلمانی، فرانسه و یا ایتالیایی یکی از موارد این پروسه محسوب می گردد.
نکته: شرایط دریافت اقامت دائم جهت متقاضی و خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی تعرفه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود شروع کار تجاری تا انتهای ۳ سال آینده، ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو باشد .
همچنین ً یادآور می شود کلیه هزینه های شخصی خود و خانواده و همين طور خریدها هزینه های تجاری در آلمان ( کرایه منزل یا خرید خانه خوراک و پوشاک هزینه های کاری، حقوق ماهیانه مدیرعلت مبالغ پرداخت شده به مجموعه ما و . . . ) حاوی آن ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو محسوب خواهد شد.

یکی از معمول ترین فرم ثبت کمپانی در آلمان، شرکـت نوع GmbH است. شروط درخواست جهت ثبت مجموعه و اخذ اقامت بقرار زیر است:

طرح توجیهی اقتصادی (Business plan) قابل قبول مورد تائید اداره بازرگانی آلمان باشد.
کمپانی گسترش تجارت بین الملل، با دارا بودن تیم اقتصادی خبره مجرب مشتریان را در تولید طرح توجیهی یاری خواهد نمود.
ارائه زندگی نامه (مدرک تحصیلی مدارک شغلی ) برای ارائه به سفارت آلمان
گردش مالی ۲۵۰۰۰۰ یورویی (معادل ۷۰۰۰ یورو در ماه) تا انتها ۳ سال اول شروع کار شرکـت
شرایط دریافت اقامت دائم برای متقاضی خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی و هزینه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و شروع کار تجاری تا انتهای ۳ سال آینده، ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو باشد . همچنین ً یادآور می شود کلیه نرخ های شخصی خود خانواده و همين طور ( همه هزینه های پرداختی مانند اجاره مسکن خرید وسایل شرکـت حقوق کارمندان خوراک ، پوشاک و… ) حاوی آن ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو محسوب خواهد شد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان