تاکید حضرت آیت الله مکارم شیرازی بر حفظ ارزشهای اسلامی

makarem 83 تاکید حضرت آیت الله مکارم شیرازی بر حفظ ارزشهای اسلامی

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: به مسئولان در جلسه ای گفتم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنید محفوظ بودن ارزش های اسلامی جهت قیامت می باشد، در صورتی که در آن دنیا می خواهید آن ارزش ها را حفظ کنید بایستی و حتما آن مسائل حفظ می شود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در دیدار مدیرکل بنیاد شهید استان قم و همچنین خانواده شهیدان امینی و همچنین جعفری با گفتن آنکه نظام جمهوری اسلامی پیشامد جدید جدید و تو و تازه ای جهت همه دنیا بود اظهار داشت: تازگی آن نظام و همچنین فرهنگ مرتبط به مسائلی می باشد که دنیا با آن هم آشنا نبوده می باشد که یکی از آنها پیشامد جدید شهادت می باشد .

او به نقل خاطره ای در آن باره پرداخت و همچنین گفت: فراموش نمی کنم زمانی به حرم حضرت معصومه(س) مشرف شده بودم، جوون رشیدی نزد من آمد و همچنین گفت: دعا کنید که من شهید شوم، من به او گفتم جهت تو و همچنین خودم دعا می کنم که بعد از عمر طولانی شهید شویم ولی باید توجه داشت آن جوون گفت: شهادت در جوانی خوب می باشد؛ آن فکر کردن و اندیشیدن در دنیا پیشامد جدید جدید و تو و تازه ای می باشد که دنیا با هیچ فرمولی نتوانسته جلوی آن هم را بگیرد.

آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: گمان نکنید که آن فرهنگ، ابتکار ما بوده می باشد بلکه فرهنگ شهادت میراث رسیده از ۱۴۰۰ سال شمسی قبل می باشد که ار گذشتگان به ما رسیده می باشد.

او با گفتن آنکه آن فرهنگ شهادت نقطه نیرو ما بوده می باشد تاکید کرد: ما بایستی و حتما همچنان آن نقطه نیرو را گرامی داشته و همچنین همچنان استوار و همچنین محکم باشد که جهت گرامی داشتن آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب هایی در دست انجام می باشد که شامل آنها می قدرت به تکریم خانواده های شهدا اشاره کرد.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه تجلیل از خانواده های شهدا سرمایه ای جهت بعدی ما و همچنین شکرانه ای از کار شهید و همچنین خانواده او می باشد گفتن داشت: در حال حاضر اوضاع جهان به گونه ای می باشد که ممکن می باشد همین پیشامد جدید تکرار می شود و همچنین در صورتی که آن گونه باشد ما نیازمند اشخاص ایثارگر و همچنین فداکار اول انقلاب هستیم بنابراین بایستی و حتما جهت کارهای مشابه در بعدی آمادگی داشته باشیم .

او باتاکید بر ضرورت پاسداشت خانواده های شهدا گفتن کرد: در صورتی که خانواده شهدا به فراموشی سپرده شوند، دیگر در بعدی کسی را داریم که به میدان روند.

آیت الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: به مسئولان در جلسه ای گفتم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنید محفوظ بودن ارزش های اسلامی جهت قیامت می باشد، در صورتی که در آن دنیا می خواهید آن ارزش ها را حفظ کنید بایستی و حتما آن مسائل حفظ می شود.

او ادامه داد: خبر دادند قرار می باشد طالبان به شهرستان حمله کنند، ۷۰ هزار فرد یا شخص کفن پوش جهت مقابله با آنها به مرز رفتند، بایستی و حتما آن فرهنگ را حفظ کرد.ما مدیون و همچنین وام دار شهدا و همچنین خانواده آنها هستیم و همچنین در صورتی که به وظیفه خود عمل کنیم تیم بسیاری در صحنه خواهند بود و همچنین ارزش های اسلامی حفظ خواهد شد.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه فرهنگ شهادت به همه جای جهان صادر شده می باشد گفت: تیم الشعبی در عراق یا حذب الله لبنان از فرهنگ انقلاب و همچنین شهادت طلبی الگوبرداری کرده اند و همچنین در صورتی که اینها نبودند معلوم نبود چه بر سر سوریه، عراق و همچنین لبنان می آمد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

تاکید حضرت آیت الله مکارم شیرازی بر حفظ ارزشهای اسلامی در تاریخ ۷ March 2016 | 7:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان