بیشترین دعای حضرت رسول(ص) به نقل از اُمّ سلمه

جوادی بیشترین دعای حضرت رسول(ص) به نقل از اُمّ سلمه

شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه) -حضرت آیت‌الله العظمی جوادی آملی گفتاری در مورد بیشترین دعای حضرت رسول(ص) گفتن کرده می باشد.
به به گفته شفقنا متن گفتار ذکر شده آن مرجع تقلید شیعیان بدین شرح می باشد:

آیۀ ﴿فَإِنَّ اللَّهَ یُضِلُّ مَن یَشَاءُ و همچنینَیَهْدِی مَن یَشَاءُ﴾ می‌فرماید: خداوند تبارک و تعالی بیش از دو کار ندارد مواردی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد درِ رحمت را باز می‌کند و همچنین هنگام و زمانی که ببیند بی‌اثر می باشد نمی‌دهد. در صورتی که خداوند انسان را به حال خودش رها بکند سقوط می کند. بعنوان مثال یک کودک نوزاد را تو هنگام و زمانی که رها بکنید سقوط می‌کند و همچنین می افتد پس یک امر وجودی به نام ضلالت در کار نیست؛ خداوند فیضش را می‌گیرد و همچنین هنگام و زمانی که فیضش را گرفت انسان دیگر می‌افتد.

وجود تبریک و مبارک پیغمبر(صلّی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلّم) آن جمله را زیاد به خداوند تبارک و تعالی عرض می‌کرد: «اللهمّ و همچنین لا تَکِلْنی إلی نفسی طرفه عین أبداً» از جناب امّ‌سلمه سؤال کردند بیشترین دعای حضرت چه چیزی بود؟ گفت: «یا مقلّب القلوب ثبّت قلبی علی دینک» هر لحظه انسان به آن یاد باشد که خدای سبحان او را به حال خودش رها نکند هم «لا تکلنی» از آن هم حضرت نقل شد هم «یا مقلّب القلوب ثبّت قلبی علی دینک» نقل شد و همچنین خدای عزیز حکیم آن کمالات را اِعمال می‌کند.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

بیشترین دعای حضرت رسول(ص) به نقل از اُمّ سلمه در تاریخ ۲ March 2016 | 1:54 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان