انتقاد حضرت آیت الله نوری همدانی از عدم نظارت بر بازار کالا/ جلوی میوه های قاچاق در کشور گرفته می شود

IMG 7904 copy انتقاد حضرت آیت الله نوری همدانی از عدم نظارت بر بازار کالا/ جلوی میوه های قاچاق در کشور گرفته می شود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی بر نظارت بازار تاکید کرد و همچنین گفت: مسئولین ذیربط بایستی و حتما جلوی میوه های قاچاق را در کشور بگیرند زیرا و به درستی که آن مسأله مشکلاتی در جامعه و همچنین در بازار به وجود آورده می باشد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در دیدار شورای اصناف کشور از اوضاع بدحجابی، قاچاق و همچنین کالا، گرانی و همچنین اقتصاد در کشور گلایه کرد.

او افزود: حقیقتا معلوم نیست آن بازار در دست چه کسی می باشد و همچنین چرا آن نظارت ها در بازار و همچنین معیشت زندگی شهروندان و مردم شهر وجود دارد واقعا جای تعجب می باشد.

آیت الله نوری همدانی گفتن داشت: در کشورهای دیگر به بحث نظارت اهمیت می دهند ولی باید توجه داشت متأسفانه در کشور اسلامی آن نوع نظارت ها وجود ندارد.

او گفت: مسأله امر به معروف هم بحث مهمی در جامعه می باشد، بایستی و حتما در بعد امر به معروف فضاسازی کرد و همچنین افرادی که موقعیت و همچنین نفوذ دارند بایستی و حتما فعالیت هایی در آن باره انجام دهند زیرا عوام تابع مزایا و خاصیت های خواهند بود و همچنین در آن ابعاد مزایا و خاصیت های می توانند تأثیرگذار باشند.

آن مرجع تقلید اظهار داشت: بایستی و حتما همه مسئولین با هم در اجرای ارزش های الهی و همچنین دینی مطابق و یکدست شوند تا جلوی بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات گرفته می شود.

او افزود: انقلاب ارکان مهمی دارد، بایستی و حتما مسئولین در اجرای منویات رهبری، هوشیار و همچنین بابصیرت عمل کنند. همچنین مسئولین ذیربط بایستی و حتما جلوی میوه های قاچاق را در کشور بگیرند زیرا و به درستی که آن مسأله مشکلاتی در جامعه و همچنین در بازار به وجود آورده می باشد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

انتقاد حضرت آیت الله نوری همدانی از عدم نظارت بر بازار کالا/ جلوی میوه های قاچاق در کشور گرفته می شود در تاریخ ۵ March 2016 | 1:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان