انتقاد حضرت آیت الله نوری همدانی از عدم نظارت بر بازار کالا/ جلوی میوه های قاچاق در کشور گرفته می شود

IMG 7904 copy انتقاد حضرت آیت الله نوری همدانی از عدم نظارت بر بازار کالا/ جلوی میوه های قاچاق در کشور گرفته می شود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی بر نظارت بازار تاکید کرد و همچنین گفت: مسئولین ذیربط بایستی و حتما جلوی میوه های قاچاق را در کشور بگیرند زیرا و به درستی که آن مسأله مشکلاتی در جامعه و همچنین در بازار به وجود آورده می باشد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در دیدار شورای اصناف کشور از اوضاع بدحجابی، قاچاق و همچنین کالا، گرانی و همچنین اقتصاد در کشور گلایه کرد.

او افزود: حقیقتا معلوم نیست آن بازار در دست چه کسی می باشد و همچنین چرا آن نظارت ها در بازار و همچنین معیشت زندگی شهروندان و مردم شهر وجود دارد واقعا جای تعجب می باشد.

آیت الله نوری همدانی گفتن داشت: در کشورهای دیگر به بحث نظارت اهمیت می دهند ولی باید توجه داشت متأسفانه در کشور اسلامی آن نوع نظارت ها وجود ندارد.

او گفت: مسأله امر به معروف هم بحث مهمی در جامعه می باشد، بایستی و حتما در بعد امر به معروف فضاسازی کرد و همچنین افرادی که موقعیت و همچنین نفوذ دارند بایستی و حتما فعالیت هایی در آن باره انجام دهند زیرا عوام تابع مزایا و خاصیت های خواهند بود و همچنین در آن ابعاد مزایا و خاصیت های می توانند تأثیرگذار باشند.

آن مرجع تقلید اظهار داشت: بایستی و حتما همه مسئولین با هم در اجرای ارزش های الهی و همچنین دینی مطابق و یکدست شوند تا جلوی بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات گرفته می شود.

او افزود: انقلاب ارکان مهمی دارد، بایستی و حتما مسئولین در اجرای منویات رهبری، هوشیار و همچنین بابصیرت عمل کنند. همچنین مسئولین ذیربط بایستی و حتما جلوی میوه های قاچاق را در کشور بگیرند زیرا و به درستی که آن مسأله مشکلاتی در جامعه و همچنین در بازار به وجود آورده می باشد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

انتقاد حضرت آیت الله نوری همدانی از عدم نظارت بر بازار کالا/ جلوی میوه های قاچاق در کشور گرفته می شود در تاریخ ۵ March 2016 | 1:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn