من یک دوبلور برعکس هستم

سلفی دیگر نخ‌نما شده! نوبت به موج ِ جدید ی از “خویش‌نمایی” رسیده به نام دابسمش. (یا دابس‌مَش یا داب‌اسمش یا هرجور دیگری که تلفظش بکنید ). کاری که دابسمش می‌کند، دوبله برعکس جالب است. یعنی به جای آنکه جهت عکس ، صدا تولید بکنید ، برای صدا، تصویر تولید می‌کنید. ما ترجیح می‌دهیم اسم بازیگری رویش نگذاریم. شعارش این است: راه باطعم ‌ای جهت رابطه برقرار کردن.

dubmash 20150417 B52342F74D4640709A752665B9E81E4F 620x350 من یک دوبلور برعکس هستم
دابسمش

داب اسمش,دابسمش,دابسمش ایرانی

تا قبل از سال ۲۰۱۴ این شامورتی‌بازی‌ها به افرادی محدود می‌شد که تا میزانی از صدا و تصویر سر در میاوردند. ولی با ورود پروگرام کاربر دی دابسمش، ۵۰ میلیون نفر در ۱۹۲ کشور جهان آن را نصب کردند دوبلور تصویر ی شدند. این نرم افزار فرد دی برای اندروید آی‌او‌اس ساخته شده ولی ویندوزفونی‌ها سرشان بی‌کلاه مانده است. این هم لینک دانـلود دابسمش.

این دوبلورهای تازه‌کار، ابتدا صوت مناسب برای فیلم جذاب ی خود انتخاب می‌کنند. صوت فیلم زیبا ‌های قدیمی، شخصیت ‌های کلاه‌قرمزی، دیالوگ‌های ماندگار، مصاحبه‌های پخش‌نشده “در استان”، مسابقه ثانیه‌ها، گزارش‌های تاریخی فوتبال، تیتراژ جیمبو، کلیپ‌های صوتی که قبلا با بلوتوث دست به دست می‌شد و… خلاصه هیچ چیزی از زیر دستشان در نمی‌رود. پس نقش‌های این افراد را خودشان شخصاً بازآفرینی می‌کنند. بعضی از آنها فضاسازی انجام می‌دهند، بعضی دیگر کلیپشان را در فرمت سلفی ِ قبلِ از خوابِ اینستاگرام تهیه می‌کنند. کلیپ‌های دابسمش ۱۰ ثانیه‌ای هستند برای اشتراک روی شبکه‌های اجتماعی ساخته می‌شوند. همچنین کل صداهایی که در دابسمش استفاده می‌شوند را می‌توانید در خود پروگرام با جستجوی آسان بر حسب «تگ» پیدا بکنید . خودتان می‌توانید صدا اضافه بکنید .

از حق نگذریم، تماشای بسياري از این فیلـم ها لذت‌بخش است و اما لذت شما کاملا بستگی به خلاقیت دوبلور دارد. افرادی مثل رامبد جوان، یک پیچِ باطعم هم به جریان داده‌اند. چند فیلم دیدنی ی ایرانی دابسمش برای تان انتخاب کرده ‌ایم که قصه بهتر دستتان بیاید. شرح بیشتر نمی‌دهیم که بی‌طعم نشود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان