سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟

سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ چیست؟سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. وبی که به وسیله آن می توانید از کاربر ان سایت با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد بکنید .

What Pop up Stand 310x205 سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟
کسب درآمد از پاپ آپ

پاپ آپ,کسب درآمد از پاپ آپ,خرید پاپ آپ

چطور کسب درآمد کنم؟با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ ( که در پنل کاربر ی ، در سری دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه ( که آن را قبلاً در حساب فرد ی خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب بکنید .

درآمد من به چه میزان است؟میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپی ( با آی پی غیر تکرار ی در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ، ۲٫۵ تومان به حساب شما منظور می شود.

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی ۱۰ هزار تومان برسد می توانید از پنل کاربر ی خود ، قسمت در خواست واریز ، مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود وارد کرده و درخواست را جهت ما ارسال بکنید . بعد از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز ، وجود دارد

چطور با ایران پاپ آپ ارتباط بگیرم؟از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربر ی خود می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ در ارتباط باشید ؛ همين طور اطلاعات ارتباط با مدیریت این سامانه در صفحه اول وبسایت قرار داده شده است.

زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های خود چقدر درآمد کسب می کنم؟شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد سامانه در وبگاه خود و … ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به دیگران گرفتن زیرمجموعه ، به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. ۳ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق کسب درآمد ۵ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق تبلیغات در سامانه به حساب شما منظور می شود ( این هديه است از طرف سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به شما و هیچ درآمدی از زیرمجموعه شما کسر نمی شود ).

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد نرخ بانک و هزینه موجودی ؛ فرق این دو چیست؟نرخ موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب فرد ی پرداخت می شود ولی تعرفه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود.

حساب فرد ی نمایش دهندگان تبلیغ دهندگان مفرق است؟خیر. با ثبت نام در سایت با یک حساب کاربر ی می توانید به عنوان تبلیغ دهنده هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی کسب درآمد ایران پاپ آپ کار بکنید .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان