راههای سریع پولدار شدن

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران؛بسیاری از مردم پول و ثروت را رفیق دارند در تمام طول عمر خود تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت پس اندازی بهتر داشته باشند اما چند درصد از آنها بە این خواسته می رسند خوب می شوند؟ پولدار شدن آنچنان هم کار سخت نشدنی نیست، فقط کمی صبر و حوصله دانش پول جمع کردن می خواهد.

1934053 162 راههای سریع پولدار شدن
درآمد

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

قبل از برشمردن راه های پولدار شدن خوب است بە سخت ترینروش های این کار بپردازیم.

– یکی از سخت ترین آنها بە جهان آمدن در خانواده ای پولدار است. طبیعتا زمانی کە شما در خانه ای کە شبیه قصر است قدم بە جهان می گذارید دیگر دغدغه این مورد را ندارید اصلا تلاش ی نیز برائ آن نخواهید کرد.

– زیاد ها فکر می کنند بە شهرت رسیدن یکی از بهترین راه ها برائ پولدار شدن است، پس بە سراغ حرفه هایی مانند بازیگری، نویسندگی و … می روند.

۱- شغلی با حقوق خوب

این قدم منطقی ترینروش برائ پولدار شدن است ولی کمی زمان خواهد برد ولی با وجود تمام اینها راه تضمین شده ای برائ کسب درآمد بیشتر و بهتر است.

۲- پیشنهاد ی خوب برائ پرداخت مالیات

شما از هر طریقی کە پول در می آورید اولین پارت ی کە در آن هزینه خواهید کرد، مالیات دادن بە دولت است. می بایست تمام تلاش خود را بکنید کە این کار را درست بە موقع انجام دهید. با استخـدام یک حسابدار خوب ، راه های قانونی پراخت کمتر مالیات را بیابید و در زمان مناسب آن را پرداخت بکنید .

۳- ۲۰ درصد درآمدتان را پس انداز بکنید

به محض اینکه حقوق را دریافت کردید، ۲۰ درصد آن را بە حساب پس انداز منتقل کرده و بە آن دست نزنید. شما می بایست حساب پس انداز و خرج های روزمره را از هم جدا بکنید ، چون هر پولی کە در دسترس شما باشد محکوم بە خرج شدن خواهد بود. پس تا میزان امکان حساب پس اندازتان را دور از دسترس و نگرانی نگه دارید.

۴- سرمایه گذاری با حساب پس انداز

سعی بکنید زمانی کە مبلغ حساب پس انداز شما قابل توجه شد، با یاری آن در راه های مختلف سرمایه گذاری بکنید بە مبلغ آن بیفزایید. ازروش های مختلف برائ اضافه کردن بە پول راکد مصرف بکنید .

۵- ۱۰ سال طاقـت کنید!

اگر بتوانید تمام قدم های بالا را با خوب یت بردارید در طی ۱۰ سال ثروت بهتر ی را برائ خود جمع کرده اید. ممکن است این راه ها شاهکار نباشند ولی آسانترین راه ها برائ کسب ثروت می باشند .

۶- نقشه بریزید

وقتی حقوق ماهیانه تان را گرفتید آن را بە چند پارت تقسیم بکنید . اول مواد خوراکی را کە در یک ماه می بایست استفاده بکنید تهیه بکنید . اما در میزان اعتدال (گوشت، برنج، مرغ، ماکارونی …) میزان ی از پول ها را برائ اتفاقهای غیرمترقبه کنار بگذارید. مانند میهمان، بیماری … در همان ابتدا پول قبض های آب و برق گاز و تلفن را پرداخت بکنید و بقیه پول های باقیمانده را بە روزهای ماه تقسیم بکنید و همان میزان تعیین شده برائ هر روز را در دساسترس قرار دهید. از اول صبح با این پول، برائ صبحانه، ناهار و شام پروگرام ریزی بکنید . تا جایی کە می توانید بیشتر از میزان تعیین شده خرج نکنید. سعی بکنید با اتوبوس رفت آمد بکنید و یا چنانچه با تاکسی رفت آمد می بکنید هر چه پول خرد از هر طریقی اضافه می آورید بە هیچ عنوان خرج نکنید بلکه داخل قلک بریزید. در انتها سال تا میزان نسبتا بسياري مساله تان را حل می نماید .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان