دفتر حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی ارتباط بعضی فعالان اقتصادی به آن مرجع تقلید را تکذیب کرد

khobregan 48 دفتر حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی ارتباط بعضی فعالان اقتصادی به آن مرجع تقلید را تکذیب کرد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- دفتر حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی هرگونه انتساب و همچنین ارتباط بعضی فعالان اقتصادی به بیت آن مرجع تقلید را تکذیب کرد.

به نقل از شفقنا، دفتر آن مرجع تقلید در اطلاعیه خود آورده می باشد:  به استحضار ملت مومن و همچنین انقلابی می رساند که در آستانه مقطع حساس و همچنین خطیر انتخابات، رسانه های معاند بیگانه و همچنین بعضی عوامل فریب خوردۀ آنان، به صورت مغرضانه و همچنین علی رغم موازین اخلاقی و همچنین رسانه ای، به نشر خبرهای جدید کذب و همچنین بی اساس در خصوص انتساب و همچنین ارتباط بعضی فعالان اقتصادی به بیت حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی نموده اند.

آن اقدامات که با هدف بهره برداری سیاسی و همچنین انتخاباتی و همچنین به منظور تشویش اذهان عمومی جامعه و همچنین تخریب چهره مرجعیت دینی و همچنین یکی از استوانه های نظام مقدس اسلامی گرفته شده می باشد، نشان دهنده چهره پلید دشمنان اسلام و همچنین انقلاب و همچنین بیانگر عجز و همچنین ناتوانی و همچنین تباهی آنان می باشد که می کوشند با توسل به دروغ و همچنین فریب و همچنین نیرنگ، بر ارادۀ مصمم شهروندان و مردم شهر تاثیر بگذارند.

لذا بدینوسیله، ضمن تکذیب خبرهای جدید نشر یافته شده شده، از ملت آگاه و همچنین غیور ایران اسلامی دعوت می کنیم، تا بار دیگر با حضور هوشمندانه و همچنین معتقدانه خویش، پای صندوقهای رای و همچنین انتخاب اشخاص صالح و همچنین شایسته و همچنین انقلابی و همچنین با تقوا پاسخی کوبنده به آن قبیل اقدامات و همچنین یاوه گوئیها داده و همچنین حمایت و همچنین پشتیبانی خویش را از انقلاب اسلامی و همچنین آرمانهای مقدس نظام به دیدن کردن و نمایش بگذارند.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

دفتر حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی ارتباط بعضی فعالان اقتصادی به آن مرجع تقلید را تکذیب کرد در تاریخ ۲۲ February 2016 | 12:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان