حضرت آیت الله نوری همدانی: منحرف شدن جامعه اسلامی یکی از دلایل مخفی بودن قبر حضرت زهراست

sh imam askari noori 21 حضرت آیت الله نوری همدانی: منحرف شدن جامعه اسلامی یکی از دلایل مخفی بودن قبر حضرت زهراست

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با اشاره به سنگینی شهادت حضرت زهرا(س) جهت اهل بیت گفت: یکی از دلایل مخفی بودن قبر آن هم بانوی باکرامت آن می باشد که حاکمان آن هم  روز با منزل و خانه نشین کردن حضرت علی(ع) جامعه اسلامی را به انحراف کشانیده و همچنین کاری کردند که شهروندان و مردم شهر از ولیّ خداوند تبارک و تعالی فاصله بگیرند.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از خواهران جامعه هدف، بر تدبر و همچنین تعقل و همچنین فهم در آیات قرآن تاکید کرد و همچنین گفت: افرادی که همراه قرآن خواهند بود و همچنین به آن هم عمل می کنند از جایگاه ویژه ای در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی برخودارند.

او افزود: فهم وتدبر در قرآن اصولی دارد و همچنین شامل آن هم مسلط بودن و همچنین دانستن ادبیات عرب می باشد، در صورتی که ادبیات خوب باشد آیات قرآن بهتر قابل فهم خواهد بود.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: مرحله نخست یادگرفتن شیوه درست ادا کردن مخارج حروف و همچنین نحوه صحیح خواندن و قرائت قرآن می باشد و همچنین مرحله دوم فهم ترجمه صحیح قرآن می باشد که بایستی و حتما جهت آن کار ادبیات عربی و همچنین فارسی آموزش دیده می شود و همچنین مرحله سوم، آگاهی از تفاسیر موجود می باشد، کسی که با قرآن مأنوس می باشد بهتر می باشد جهت فهم آیات قرآن از تفاسیر روایی هم آگاهی داشته باشد.

او چهارمین اصل را الگوبودن عنوان کرد و همچنین گفت: اسلام نگاه ویژه به زن دارد و همچنین چهار زن را قرآن به عنوان اسوه معرفی کرده و همچنین زنان قرآنی هم می توانند در همه عرصه ها اسوه جهت سایر خواهران جامعه باشند.

آن مرجع تقلید شهادت حضرت زهرا را سنگین ترین مصیبت ها جهت اهل بیت(ع) عنوان کرد و همچنین گفتن داشت: یکی از دلایل مخفی بودن قبر آن هم بانوی باکرامت آن می باشد که حاکمان آن هم روز با منزل و خانه نشین کردن حضرت علی(ع) جامعه اسلامی را به انحراف کشانیده و همچنین کاری کردند که شهروندان و مردم شهر از ولیّ خداوند تبارک و تعالی فاصله بگیرند.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله نوری همدانی: منحرف شدن جامعه اسلامی یکی از دلایل مخفی بودن قبر حضرت زهراست در تاریخ ۲۳ February 2016 | 2:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان