لیپوماتیک

روش لیپوماتیک نو ترینآموزش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا مفرق باور نکردنی در مقایسه بابقیه آموزش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است.
7 j لیپوماتیک
لیپوماتیک

روش لیپوساکشن به مفهوم خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش است. سالها است که اینروش انجام می شود ابتدا با دستگاههای قدیمی نیاز به بستری و بیهوشی عمومی بود و اندازه چربی کمتری خارج می شد میزان خونریزی تورم ودرد بیشتر بود ، همچنین ً بیمار تحت بیهوشی عمومی و تهدید ات آن قرار می گرفت اقطعا ل آمبولی نیز بیشتر بود بیمار حدود یک سایز کم می شد. با ابداع روشهای نوین بتدریج پزشکان رو به روشهای کم تهدید تر سریعتر آوردند.

درراهنمای اولتراسونیک چربی با قدرت امواج گرمایی شکسته و پس با دستگاه مکش خارج می شد ،‌این نحوه هم به علت اثرات گرمایی می تواند باعث سوختگی و از دست رفتن پوست و سوختگی بافتهای عمقی شود .

در نحوه لیپولیزر استفاده از لیزر قبل از انجام لیپوساکشن است یعنی بعد از تزریق مایع تامی سنت چربیها به یاری لیزر شکسته می شوند و پس به صورت چربی مایع شده خارج می شود، این نحوه اما در دست پزشکان محتاط و ماهر مساله خاصى بدنبال نداشت ولى در مسائل ى بدلیل بى احتیاطى پزشک یا استفاده از دستگاه هاى غیر استاندارد با درجات بالا ، سوختگى پوست یا فیبروز و سفت شدن منطقه اى زیر پوست دیده میشد و ناصافی سطح پوست در اکثر مسائل دیده می شود..

به همین محققان همواره در جهت اصلاح این مسائل بفکر ابداع تولید دستبعضی بودند که علاوه بر آسان تر بودن ،بیتهدید تر کم عارضه تر باشند و اما لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی بوده واندازه بسياري از چربی فقط در یک جلسه تخلیه می شود که همراه با کمترین ورم کبودی، درد و بدون تهدید ایجاد آمبولی است.

درروش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا بروش کاملا فیزیکى نه اشعه و یا گرما تخریب شده توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت آزاد در می آید و پس این چربی به آرامی و بدون درد خونریزی توسط دستگاه از بدن خارج می شود.

Lipomatic مساله ایمنی را که درروش سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است و سیسـتم امنیتی فعال آن حفاظت از بافتهای حساس بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در اینراهنمای هدف اکثرا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، اندازه و فرم است . این عمل بسیار راحت بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.

اینروش نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به طور اعجاب انگیزی به سفت تر شدن و لیفت پوست نیزیاری می نماید .به طوریکه حتی بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک با وجود تخلیه چربی شلی پوست كم شدن می یابد ، نکته مهم و جذاب این است که كم شدن سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد باعث رفع سلولیت هم می شود .

ب عدم استفاده از لیزر و عدم ایجاد گرما در بافت چربى امکان فیظهور در بافت زیر پوست بسیار کم است به این علت انتخاب دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تهم اکنون زایمان نداشته اند مناسب تر است .

همين طور اینروش براى افرادى که قبلا ساکشن یا لیپولیزر شده اند واز نتایج آن راضی نیستند و بافت چربى سفت و فیظهور شده است مناسب تر ازبقیه روشهاى قبلى است.

این دستگاه که توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید شده است در ۵۰ کشور جهان مصرف می شود، سیستم ی قابل اعتماد است که با روشی بی تهدید و اثر گذار و دقیق، این امکان را می دهد که نسبت به تخلیه چربی به طور کاملا یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم ، پهلو ، پشت باسن ، ران ساق و حتی اندازه اندک از چربی های موضعی در مناطقی مانند غبغب بالای سینه ، بزرگی سینه آقایان ، اطراف زانو برداشت و اندامی قشنگ متناسب را در یک جلسه بدست آورد به همین اینآموزش به پیکرتراشی هم مشهور است.

درروش لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر بین ۳ تا ۷ روز است و دوره استفاده از گن نیز حدود دو هفته است .

نکته قابل توجه آنکه ب عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر سری ی از بدن مانند باسن ، سینه ، صورت (گونه لب و خطوط وچروکهای پوستی ) ، پشت دست و … تزریق کرد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان