سه راه آسان برای راه اندازی سرور وی پی ان خودتان

چگونه VPN را راه اندازی کنیم؟

راه های بسياري برای راه اندازی VPN وجود دارد، ولی ما در اینجا ۳ راه از آسان ترین مورد ها را دنبال می کنیم. در سایت tapariaexport zمیتوانید وی پی ان های ساخته شده با کیفیت با قیمت نازل خرید بکنید .

6oes ................................. سه راه آسان برای راه اندازی سرور وی پی ان خودتان

راه اندازی سرور VPN با استفاده از LogMeIn Hamachi

LogMeIn Hamachi یکی از شناخته شده ترین سرویس ها برای ایجاد سرور VPN است . اساسا، شما فقط می بایست LogMeIn را روی رایانه / مک خود روی محل نصب بکنید بعد از آن محل دیگر، از طریق برنامه شبکه ایجاد بکنید و پس به آن بپیوندید که گاهي شبکه ها از ID شبکه در محل های دیگر مصرف می کنند.

تمام چیزی که شما بایستی انجام دهید این است که برنامه آنها را دریافت بکنید (برای Windows و Mac در دساسترس است( ، یک حساب فرد ی ایجاد بکنید ، نرم افزار را نصب بکنید رایانه ها را به این شبکه خصوصی اضافه بکنید . با فقط یکبار نصب کردن، شما قادر به درسدلهره و ترس ی به رایانه های را از طریق داشبورد LogMeIn خواهید بود.

LogMeIn روش فرد خوب دارد جهت زمان یکه نیاز دارید به شما کمک خواهد کرد. آنها همين طور نسخه پیشرفته یا خصوصیات ی اضافی پشتیانی اختصاصی دارد که سالانه ۶۹٫۹۵ دلار تعرفه خواهد داشت.

خرید VPN های tapariaexport

VPN را با Comodo Unite ایجاد بکنید

Comodo Unite ( قبلا با نام EasyVPN شناخته می شد) به فرد ان اجازه می دهد تا به راحتی یک شبکه خصوصی مجازی امن و رمز گذاری شده (VPNs) بین گروه های رایانه ایجاد بکنید . واقعا راه اندازی آن آسان است.

یکبار آن را نصب بکنید ، برای حساب کاربر ی رایگان ثبت نام بکنید . شبکه جدید توسط دادن یک نام و رمز عبور کردن منحصر بفرد ایجاد بکنید . نیز اکنون ، در رایانه دیگر دریافت بکنید و با Comodo Unite نصب ثبت نام بکنید همان گونه که قبلی را ایجاد کرده بودید اما به جای ایجاد کردن شبکه جدید ، روی Join a network کلیک بکنید نام و رمز عبور کردن شبکه یکسان که در بالا ایجاد کرده بودید را وارد بکنید .

با بار اتصال، تمام رایانه ها می توانند به صورت امن فایل های گزینش شده را به اشتراک بگذارند. شما می توانید فایـل ها را مستقیما از طریق رایانه دیگر دریافت بکنید ، یا بدون اینکه دانلود بکنید آنها را ویرایش بکنید .

خرید کریو های tapariaexport

راه اندازی VPN با Gbridge

Gbridge ممکن است به اندازه LogMeIn Hamachi و Comodo Unite محبوب نباشد، ولی به همان اندازه اثر گذار است. این یک برنامه است که به شما اجازه می دهد به صورت از راه دور رایانه های خود را کنترل، همگام سازی، به اشتراک گذاری فایـل کنید همين طور به آسانی و با امنیت چت بکنید . این تنها Windows است حساب فرد ی شما را جهت احراز هویت مصرف می نماید .

یکی از خدمات اضافی Google’s Gtalk ، Gbridge به طور اتوماتیک VPN مشترک امن می سازد که رایانه های شما را رایانه های دوست ها شما را مستقیما امن با فن آوری انحصاری متصل می نماید .

وقت یکه نرم افزار را دانـلود نصب کردید به آسانی با مصرف از حساب کاربر ی Gmail خود وارد شوید، پس نام میزبان را جهت رایانه وارد بکنید . بعد از آن به شما مجوز خواهد داده شد تا رایانه های دیگر را از راه دور بوسیله کلاینت VNC ساخته شده یا از طریق Windows Remote Desktop در دسترس و نگرانی داشته باشید. مهم است که مد نظر داشته باشید که Gbridge تنها ویندوز است تنها برای نسخه های ۳۲-bit کار می نماید .

وبسایت خرید کریو و خرید vpn

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان